ווידאו
ווידאומוזיקה ← יוקיללי גירלז: דואט מקסים שיעשה לכם הוואי באוז-נעים

יוקיללי גירלז: דואט מקסים שיעשה לכם הוואי באוז-נעים

מאת יואב נקש פבואר 20, 2017

שתי עלמות החן מהוואי, הונוקה קטאיאמה (18) ואזיטה גנג'אלי (15) הן חברות טובות שניחנות בכשרון מוזקילי אדיר ושליטה יוצאת דופן בנגינה על היוקללי. השתים שמנגנות כבר שנים רבות על האינסטרומנט מהאיים יושבות תחת צילו של עץ ופורטות דואט הרמוני מקסים.

"זוהי מוזיקת הנושא מהסרט Bodysurfing", הן מסבירות. "חלפו כבר ארבע שנים מאז שצילמנו את זה וזה עדיין נחשב לאחת הנעימות האהובות עלינו. לא לשכוח להגביר ווליום :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים