ווידאו
ווידאוגלישה ← קצת מוזר: טום קארן גולש בהסוואה על בוגי במקסיקו

קצת מוזר: טום קארן גולש בהסוואה על בוגי במקסיקו

מאת יואב נקש יוני 21, 2015

טום קארן (Tom Curren) הוא סוג של רוח רפאים. כולם יודעים שהוא קיים אבל מעטים הם אלו שמצליחים לראותו. זה ידוע לכל שאלוף העולם לשעבר (X3) הוא אדם צנוע, שנחבא אל הכלים ושאינו אוהב את הרעש התקשורתי סביבו, אבל לא היה לנו מושג שהוא יכול ללכת כל כך רחוק ולגלוש במקסיקו כשהוא מוסווה לחלוטין - לבוש מכף רגל ועד ראש.

האחים מאט ומייק פגאן (Matt and Mike Pagan) טסו מקליפורניה למקסיקו בעקבות סוול שהיה צפוי לפקוד את המקום. בעוד הם מצלמים האחד את השני הם ראו על החוף את טום קארן האגדי (שניה 51: בסירטון) כשהוא לבוש באופן מאוד לא שגרתי עם כובע ובגדים ארוכים שמכסים את כל גופו (לטענתם, הוא היה לבוש כך כהגנה מהשמש החזקה). ואם לא די בלבושו המוזר בנוסף לכך הוא גם גלש על בוגי. על אף כל זאת, קארן נשאר סטייל בכל מצב, על הבוגי ובבגדי הסוואה (כן, מהשמש כמובן). ועם זאת רצוי שניקח 30 שנה אחורה ונזכר ברגעים הגדולים שלו על גלשן גלים כשפניו חשופים.. כך נראה טום קארן במיטבו :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים