ווידאו

וורטיגו: מטפסי הרים בצרפת מצלמים מגבוה... מאוד!

מאת יואב נקש אפריל 14, 2015

הנוף שנשקף מ-300 מטר הוא מהפנט וצמד מטפסי ההרים לא רצה לראות את הנוף הזה ממטוס אלא מקודקודו של מצוק מונוליתי. לורן סיבו (Laurene Sibue) וחאווייר גבוריו (Xavier Gaboriaud) לא סובלים מפחד גבהים. הזוג טיפס על סלע מונוליתי ב-Savoie בצרפת (שנקרא Monolithe de Sardieres) ותיעד את החוויה המסחררת עם מצלמות ראש ורחפן. העריכה, בשילוב זוויות הצילום והספורט האתגרי המטורף, הביא לתוצאה מהממת שאינה מיועדת למי שסובל מפחד גבהים... או שבעצם כן מיועדת. אז תשבו טוב על הכורסא ותחזיקו חזק כי אתם הולכים לטפס גבוה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים