הכי מפחיד: כריש לבן בהפתעה!

יולי 25, 2014

טרי טאפרסון (Terry Tufferson) מסידני אוסטרליה, חשב רק לקפוץ אל המים מהצוק המתנשא לגובה 15 מטרים של חוף מאנלי (Manly), אך מצא את עצמו מתעד עם מצלמת הגו-פרו את הסיוט הגדול ביותר של חייו. 

טרי רצה בסה"כ לקרוא תיגר על האיסור של הרשות המקומית לקפוץ מהמקום המגודר. הוא קפץ מהמצוק אל המים בהצלחה אך ברגע שהוציא את ראשו הוא שמע את אחד מחבריו שצפה בו מלמעלה מצביע לכיוון מסוים צועק לעברו בבהלה את המילה וה"קוד-רד" שאותו אף אחד לא רוצה לשמוע כשהוא נמצא בים... "כריש!!!"

too close encounter with shark כריש בהפתעה באוסטרליה

טרי מיד צלל, הביט לצדדיו והבחין בכריש לבן בגודל של כ-3-4 מטרים חולף במרחק נגיעה ממנו. האוסטרלי שנלחץ מהמפגש הלא מתוכנן חיפש את הכריש עד שזה נגלה פעם נוספת כשהוא ממש "מלטף" את רגליו. הוא נשמע צועק בתוך המים וחובט ברגליו כאילו ומנסה בכל כוחו "לרקוד" לצלילי המוסיקה של הסרט "מלתעות". לבסוף, ולאחר שניות מורטות עצבים, טרי מצליח להיחלץ וטיפס על סלע המצוק.

מאז פורסם ביו-טיוב הגיע הקליפ המדובר לשיא של קרוב ל- 22 מיליון צפיות. יש כאלו שטוענים כי מדובר בקונספירציה לקידום מכירות של גו-פרו וחושבים כי הסרטון ערוך ומזויף אך ראו הוזהרתם: זהו בהחלט תיעוד מבהיל ומפחיד. אשמח לשמוע מה אתם חושבים...

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים