ווידאו
ווידאוגלישה ← וולקום עושים כבוד בקליפ מחווה לשון 'בארני' בארון

וולקום עושים כבוד בקליפ מחווה לשון 'בארני' בארון

מאת יואב נקש מאי 17, 2015

שון בארני בארון (Shawn “Barney” Barron) נפטר במפתיע ובגיל מאוד צעיר. הוא היה מהטובים שבגולשים בסאנטה קרוז, ומפורצי הדרך הגדולים בעולם בתחום ה-Free Surfing. את החופש שבגלישה הוא שילב עם תרגילי ניו-סקול אוויריים ואולד סקול על גלי הענק של מאבריקס. כמו שגלש, כך חי את חייו: רוחו תמיד הייתה גבוהה ודרכו תמיד יצירתית. חברת Volcom ליקטה מספר קטעי צילום נדירים של בארני וערכה אותם לכדי קליפ מחווה שממחיש בברור את הכישרון שהיה לו לו בגלישה. בין שלל התרגילים הווירטואוזים הנפלאים בסרטון, בולט ניסיון ה-El Rollo בתוך הצינור בדקה ה-01:20 - זה כבר אומר עליו הכל.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים