ווידאו
ווידאואקסטרים+ ← ווייקבורדר נותן משמעות חדשה למונח 'לקדוח צינור'

ווייקבורדר נותן משמעות חדשה למונח 'לקדוח צינור'

מאת יואב נקש יוני 14, 2015

למה אתם בדיוק מתכוונים כשאתם אומרים ש'קדחתם צינור'? זה ידוע לכל שהכוונה שלכם היא שגלשתם בתור שבירת הגל העגולה, אבל מסתבר שזו אינה הדרך היחידה. יש כאלו שקודחים צינורות בחברת "מקורות" ויש כאלו שקודחים צינורות מבטון של "מקורות". ובקיצור, הקליפ הבא אינו סרטון גלישה אבל הוא בהחלט מספיק אקסטרימי בשביל שנקדח עליו קצת.

הווייקבורדר, קודי הס (Cody Hesse), לקח את כל קטעי הצילום שלו מהשנה האחרונה בפלורידה וג'ורג'יה ושילב אותם לכדי קליפ אחד עם כמה תרגילים מדליקים שיעיפו לכם את הבלורית. בשניה ה- 50: הוא מציג את הדרך שלו ל"קדיחת צינורות" (Getting Tubed) ובהמשך (02:40) הוא מרביץ גם "טריפל-פליפ" ראשון מסוגו. את הביצועים שהו מפגין בקליפ הזה היה בכיף אפשר לחתוך לכמה רצועות קצרות של פליקים... אבל נחמד שהוא חסך לנו את כל הקליקים וסידר לנו את כל החוויה בלחיצת Play אחת. וויקבורדר ברמה.

קודי הס בדרך לקדוח צינור... מבטון :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים