ווידאו

צפו בגבריאל מדינה מקפיץ ת'ווריד לג'ורדי סמית

מאת יואב נקש יוני 06, 2016

הברזות של גלים זו בעיה אוניברסאלית גם בלוקאל ביץ' שלכם וגם בקלאודברייק. זה הרי הגיוני לחשוב שגולשים מקצוענים מכירים היטב את החוקים בגלישה ולא היינו מצפים לראות אותם מבריזים אחד לשני בחוצפה. במהלך פרי-סרף סשן ב-06 ביוני 2016, גבריאל מדינה הבריז לג'ורדי סמית את הגל בפנים. ניכר בתגובתו שהדרום אפריקאי לא רא את ההברזה בעין יפה והעיף את הגלשן בעצבים לכיוונו של הברזילאי.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים