ווידאו

צפו: כריש עושה טרור בחוף במהלך תחרות ה-US Open :)))

מאת יואב נקש אוגוסט 11, 2015

זו הייתה מתקפת טרור של כריש אחד ויחיד. תחרות ה-U.S Open הפכה לזירה עקובה מצחוק ורועשת צרחות. המוני המבקרים, ובעיקר הבנות, מצאו את עצמם פנים מול פנים עם הטורף מספר אחד שקצת יצא משליטה ונגס במקרופון שלו בלי הבחנה. כן, זה לא דבר רגיל לראות אותו מתהלך על שניים אבל לעמלץ הטרוריסט יש גם יכולת מעולה לדבר ב"אינגלישיט".

מסתבר שכרישים גם יכולים להיות מצחיקים ובעיקר כשהם תוקפים את עצמם בלי הבחנה. הכריש הבא הגיע רעב ל-US Open וקיבל נגיסה מהקהל :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים