ווידאו
ווידאוגלישה ← הפאקונגה של הבאסקים: צפו בנאצ'ו גונזלס יורד מדרגות על מסלול הגלישה

הפאקונגה של הבאסקים: צפו בנאצ'ו גונזלס יורד מדרגות על מסלול הגלישה

מאת יואב נקש אפריל 07, 2020

במבט ראשון גל הלפט הזה נראה כמו תמונת מראה של שיפסטרן בלאף בטזמניה אבל למעשה מדובר בגל אחר בצידו השני של הגלובוס - בחבל הבאסקים של ספרד. "רוקה פוטה" כשמו כן הוא, נשבר על קרקעית סלעית רדודה שבונה מדרגות תלולות על מסלול הגלישה. בסרטון הבא נאצ'ו גונזלס מתמודד באומץ רב עם הפקונגה הבאסקית ותופס את הפינות באמצעות טואו-אין. זה מפחיד כמו שזה נראה ובטח שלא קל לביצוע. נאצ'ו סופג כמה נפילות כואבות אבל מוכיח שההתמדה משתלמת.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים