ווידאו
ווידאוגלישה ← צפו: לוויתני אורקה רודפים אחרי אריה-ים ומטלטלים את סירות התיירים

צפו: לוויתני אורקה רודפים אחרי אריה-ים ומטלטלים את סירות התיירים

מאת יואב נקש אפריל 19, 2017

תזמון זה דבר חשוב אבל לפעמים תזמון טוב מדי הוא גם תזמון גרוע. בכדי לצפות בלוויתני האורקה בסביבתם הטבעית עליכם להיות בתקופת האביב בבריטיש קולומביה שבקנדה אך יש פעמים שבו הטיימינג יכול להיות מפחיד ובמיוחד כשהלוויתנים הקטלנים נמצאים במהלך מסע צייד מתחת לסירה.

התיירים שצפו במחזה הנפלא של האורקות בפעולה קיבלו את הספארי מסביב ומתחת לסירות הקטנות שעליהם שטו. לוויתני האורקה הגדולים שמשקלם יכול להגיע ל-5 טונות רדפו אחרי אריה ים כשבמהלך העניינים פגעו בסירות וטלטלו את האנשים מפחד.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים