ווידאו
ווידאוגלישה ← צפו ברייד המושלם של סטודנר על פצצת המים הגבוה הזו שבנזארה

צפו ברייד המושלם של סטודנר על פצצת המים הגבוה הזו שבנזארה

מאת יואב נקש ינואר 25, 2018

יש משהו מהפנט באנשים שגולשים על גלים גבוהים. זה נראה לא אמיתי, שלא לדבר על שפוי, ועם זאת יש בזה משהו מאוד מחושב על גבול הגאוני. המיקום הוא מאוד חשוב, התנועה, היציבות והקריאה של שבירת הגל הם דברים שנרכשים עם הניסיון והאומץ שנצבר.

הגל הבא של סבסטיאן סטודנר הוא דוגמא מצויינת לנאמר. ביצוע מושלם על מפלצת מים גבוהה בנזארה שהכניסה אותו כמועמד מבטיח לטקס פרסי גלי הענק של ה-WSL בקטגוריית "Ride of the year" לשנת 2018.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים