ווידאו

צפו: גולש סאפ כמעט נבלע בשלמותו על ידי לווייתן

מאת עומר ביטון דצמבר 13, 2015

אם תהיתם אי פעם כיצד יונה הנביא הגיע אל תוך בטן הלווייתן אז הקליפ הבא יספק לכם תשובה אפשרית... כן, יש מצב שיונה גלש על סאפ. וככל שזה נוגע ל"יונה הוואנאבי" שבקליפ, הוא כנראה לא היה נביא ולא יכול היה לחזות שהוא יכול להיות חטיף של לוויתן מסוג Humpback. את הבוקר הרגוע והשליו שלו בחתירה על הסאפ הוא כנראה לעולם לא ישכח - ועל אחת כמה וכמה שיש מי תיעד את המקרה ולא הפסיק לצרוח ולהגיד "יש לי את זה מוקלט". אז יופי... לפניכם המאה ה-21 של התנ"כ ;-)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
עומר ביטון

עומר ביטון, בן 27. גולש, פעיל חברתי וסביבתי , ובעלים של בית הספר לגלישה Up n' Riding. נולד וגר בנוף-ים הרצליה, ואוהב את הים :) כדורגלן מקצועי ומאמן טניס בעברו, ספג המון מטיוליו באוסטרליה ומנסה ליישם את האושר עם המשפחה והחברים, הגלים, ניגונים ויצירה וכל מה שביניהם עם כבוד ואהבה - Surf culture

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים