ווידאו
ווידאוגלישה ← צפו בשני גולשים נכים גוזרים את הגלים של ווייבגארדן

צפו בשני גולשים נכים גוזרים את הגלים של ווייבגארדן

מאת יואב נקש נובמבר 05, 2017

הגולשים אריק דרג'ון (Eric Dargent) ובנואה מורו (Benoit Moreau) עברו לפני 7 שנים חוויה קשה ששינתה את חייהם והפכה אותם למעוטי יכולת (נכים). אריק איבד את רגלו הימנית בתקיפת כריש בריוניון וידו של בנואה נקטעה מעץ נפל עליו באזור ביאריץ. לאחרונה השניים זכו להזמנה מיוחדת שעזרה להם עוד יותר להתגבר על המכשולים בחייהם ולממש את תשוקתם - השניים הגיעו עם משפחותיהם לבריכת הגלים של ווייבגארדן בבאסקים ונהנו מכל רגע של גלישה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים