ווידאו
ווידאוקצרים ← סוריאליזם במיטבו: שוטר משמר החופים האמריקאי משתמש בירי חי להבריח כריש משחיינים

סוריאליזם במיטבו: שוטר משמר החופים האמריקאי משתמש בירי חי להבריח כריש משחיינים

מאת יואב נקש אוגוסט 28, 2020

הסצנה הסוריאליסטית הבאה נראית כאילו נלקחה מאיזו הזיה.ספינת משמר החופים האמריקני סיירה אי שם במערב האוקיאנוס השקט ובזמן שאנשיה השתכשכו במים לאחר יום עבודה, התקדם לעברם כריש באורך 6-8 מטרים שהיווה סכנה ממשית לביטחונם. שוטר שהיה בעמדת התצפית הבחין בכריש והגיב בירי צרור ובודדות בשביל להבריחו ולאפשר לחבריו לצאת מן המים. הירי לא פגע בכריש ובמזל רב גם לא בחבריו. והכריש? ככל הנראה הוא היה מסוג מאקו ולא עמלץ אימתני. מה דעתכם על כך?

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים