ווידאו
ווידאוגלישה ← טיפות-ים של יופי: קליפ מלטף ומדהים של לונגבורדינג

טיפות-ים של יופי: קליפ מלטף ומדהים של לונגבורדינג

מאת יואב נקש פבואר 10, 2017

סטייל הוא חלק אינטגרלי בלונגבורדינג שבדרכו הטבעית מובנה בתוך חיטובי הגלשן. האדם שפוסע לאורכו עוצר את הזמן, מעצים את תחושת היופי ומתחבר לטיפות הים. לכל צעד משמעות. לכל תנועה יש תגובה, טפיחה, נגיעה, ליטוף קל של אהבה... בגלישת לונגבורידנג אלו הפרטים הקטנים שתורמים לתחושת העוצמה.

הגולשת ג'וזי פרנדרגסט (Josie Prendergast) מככבת בקליפ פרסומת מהפנט חושים ואומנותי לגלשני מקטביש (McTavish). הצילום הקולנועי של אומן הצילום וזוכה הפרסים סטפן חוזה, היא חוויה מענגת של צפיה - אחת מיצירות הווידיאו הנפלאות שראינו לאחרונה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים