ווידאו
ווידאוקצרים ← וודג'-סקי: צפו בגל העצבני של ניו פורט מרסק אופנוע ים על הסלעים

וודג'-סקי: צפו בגל העצבני של ניו פורט מרסק אופנוע ים על הסלעים

מאת יואב נקש יוני 30, 2016

מי מתעסק עם הוודג'? הגולשים מכירים את הגל המשוגע של ניו פורט היטב וגם כשהם מתגרים בגורלם הם רוחשים לו כבוד ויודעים שלא למתוח איתו יותר מידי את הגבולות. לא כך במקרה של נהג הג'ט-סקי שבסרטון, הוא אולי רצה קצת להשוויץ אבל בסוף נסחט על הסלעים כמו מיץ טרי. ככל הנראה הנהג רצה לברוח מהשבירה אבל הגל הוביל אותו ואת חברתו היישר אל עבר הסלעים וחבט בהם ללא רחמים. המצילים נחלצו מידי לעזרתם ולמרבה הפלא השניים חולצו מהתקרית ללא פגע.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים