ווידאו

למה צריך קסדה? עף עם Wingsuit דרך חור ברוחב 2 מטר

מאת יואב נקש יולי 04, 2015

כשזורקים ביצים על קיר הם יכולים להשבר אבל לאולי עימנואל (Uli Emanuele) יש כנראה ביצים מברזל. כמו להחדיר חוט דרך קוף המחט, כמו לקלוע לסל ממרחק עצום, הבייס ג'אמפר עם חליפת התעופה (Wingsuit) הצליח לעשות פעלול טכני מאוד מסוכן אי שם בשוויץ (Lauterbrunnen, Switzerland) כשהוא עף דרך חור בסלע ברוחב 2 מטרים. בפעלול כה מסוכן לקסדה אין כל משמעות מבחינה בטיחות אלא לשני דברים אחרים לחלוטין: האחד אווירודינמיות והשני עיגון מצלמות הגו-פרו. שגעון, טירוף אומץ...? הכל נכון!

הוסיפו אותנו כחברים בפייסבוק ו/או הרשמו לסרף-לטר של צלם ים והשארו מעודכנים בכל מה שחדש!

 

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים