ווידאו
ווידאוקצרים ← עמודים דים דים: מה כבר יכול להשתבש בגלישה בין עמודי המזחים?

עמודים דים דים: מה כבר יכול להשתבש בגלישה בין עמודי המזחים?

מאת יואב נקש מאי 08, 2015

לגלוש בקליפורניה יכול להיות מסוכן וזה לא בגלל הכרישים או צפיפות הגולשים, אלא בגלל עמודי המזחים שזזים כל הזמן וחוסמים את המעבר (חח). לקיצור הדרך והמעבר בגלישה בין עמודי המזחים יכולות להיות שתי תוצאות אפשריות: או שעוברים או שמתרסקים. וככל שזה נוגע לבחור שבסירטון, הוא זכה בפרס של האופציה השניה - כאב ראש גולגולתי לא קטן. למרבה המזל הוא לא נפצע באורח קשה אבל בטוח למד להבא שעם עמודים לא מתעסקים.

Surfing in Cali can be super dangerous !! Hahahha @kook_of_the_day

A video posted by Jake Paterson (@snaketales) on

 

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים