ווידאו

ווייפאאוט מגובה 500 מטרים! איך יוצאים מזה בחיים?

מאת יואב נקש נובמבר 21, 2015

אין לנו ממש תשובה לשאלה שבכותרת... באמת שאין לנו מושג איך שורדים נפילה וגלגול של חצי קילומטר במדרון תלול ומושלג. ללא כל צל של ספק הדבר הכי אלים בכל הפוטג' הבא שבו אתם צופים באימה הוא הסאונד שנלווה לו - כך נשמע בן אדם שמתגלגל חסר שליטה במורד 500 מטרים (1600ft). ככל הנראה התשובה לשאלה שבכותרת היא שהוא שרד רק במזל.

גולש הסקי מהטובים ביותר בעולם, איאן מקינטוש (Ian McIntosh), טיפס על מדף מושלג באלסקה בשביל להרביץ סשן דאון-היל של סקי אלא שבמקטע הראשון של הירידה הוא איבד את האחיזה ומשם התגלגל למטה ללא שליטה. "מאותו רגע הכל התדרדר (תרתרי משמע) ולא הייתה כל דרך לעצור", אומר מקינטוש. "כל שיכולתי לעשות הוא רק לשלוף את כרית האוויר בתקווה למנוע פציעה חמורה". אולי, ובנוסף למזל, כרית האוויר הייתה אחת הסיבות שבזכותה הוא שרד.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים