ווידאו

יצירת מחול מופלאה! דיין פטרסון רוקד על הגלשן

מאת יואב נקש ינואר 22, 2015

יש כל כך הרבה קליפים וסרטוני גלישה אבל מעטים מהם יכולים לרגש ככה. כמעט בכל קליפ שני נראה גולש שקודח את הצינור או עושה אייריאל מסוגנן לשחקים... ואין חדש מעל פני הים. כמעט אמרתי נואש עד שהגיע דיין פטרסון (Dane Peterson) עם הריקוד הבא שביצע על גלשן הלונגבורד שלו במערב אוסטרליה. בסרטו האחרון של הצלם ניק ג'ונס מובאת לפנינו יצירת מחול מופלאה! תנועה אלגנטית, מעודנת ואקרובטית שמזכירה לנו עד כמה יפה היא הגלישה המסורתית ועד כמה היא יכולה להיות רגועה ומהנה. פשוט חווייה אמיתית לצפייה!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים