ווידאו
ווידאואקסטרים+ ← מקס פארוט משלים 1620 מעלות בפליפ סנובורד ראשון מסוגו

מקס פארוט משלים 1620 מעלות בפליפ סנובורד ראשון מסוגו

מאת יואב נקש אפריל 22, 2015

שם התרגיל מורכב מארבע מילים כמו מספר הסיבובים שעשה מקס פארוט (Max Parrot) עם הסנובורד שלו באוויר - switch quadruple underflip 1620 - כך נקראת רביעיית הסיבובים האחורית שביצע פארוט. מסובך להגייה ובהתאם, מאוד קשה לביצוע. הוא לא התאמן הרבה בשביל להשלים את חלומו את השיא הראשון מסוגו הוא שבר כבר בניסיון הראשון שלו. "דמיינתי את זה כבר הרבה מאוד זמן" אומר פארוט. "אני כל כך מאושר שהצלחתי לבצע את זה כבר בניסיון הראשון - זהו עוד חלום שהתגשם".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים