ווידאו
ווידאוגלישה ← שוב ממציא תרגיל: זולטאן טורקוס עושה אופדליפ קיק -פליפ

שוב ממציא תרגיל: זולטאן טורקוס עושה אופדליפ קיק -פליפ

אוקטובר 17, 2014

שוב ממציא תרגיל: זולטאן טורקוס עושה אופדליפ קיק -פליפ. ה"קוסם" של עולם הגלישה חוזר עם תרגיל חדש - לאחר מספר נסיונות כושלים, זולטאן נוחת בשלמות את האפדליפ קיק-פליפ (off-the-lip kickflip) הראשון שנעשה אי פעם.

האמריקאי בעל השם המזרח אירופאי, זולטאן טורקוס (Zoltan Torkos), הוא גולש להטוטן - הוא מכונה "הקוסם" (The Megician) מפאת העובדה שהוא פשוט מצליח להוציא שפנים של תרגילים מהכובע של הגלים. על במת הקרקס של הים זולטאן מתאמן באופן עקבי על תרגילים חדשים שטרם נראו בעבר. יש לו כישורי גלישה מאוד טובים והוא מ]גין בטחון ושליטה מלאה ברכיבתו על הגלשן. הוא נלהב למציא את עצמו מחדש כמו שהוא להוט להמציא תרגילים חדשים בגלישה שלקוחים מעולם הסקייטבורדים.


הגולש האלמוני מסנטה קרוז קליפורניה התפרסם לפני מספר שנים בזכות הקיק-פליפ הראשון בהיסטוריה שנעשה על הגלים. לפני מספר חודשים הוא גם הצליח לעשות את אותו התרגיל גם על ווייקבורד. אבל כעת לתריל נוסף אלמנט חדש, אופדליפ על הגל עם קיק-פליפ. אי אפשר שלא לאהבו את התרגיל הזה... על גלים נמוכים ולאחר מסר נסיונות כושלים הוא הצליח לסיים אותו בשלמות. הדבר המעניין הוא שבכהיסטוריית התרגילים של זולטאן הוא תמיד נראה עושה אותם עם אותו הגלשן הישן. רק שלא יישבר לו המזל :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים