תמונות שחייבים לראות: אלבום הים המופלא של ריי קולינס

אפריל 19, 2015

ריי קולינס (Ray Collins) הוא צלם ימי מוכשר להפליא. תמונות הסטילס שלו עוצרות את תנועת הגל בדיוק בנקודה הג'י שבו הצופה עוצר את נשימתו. התמונות מעוררות חושים ומעבירות צמרמורת נעימה של קליימקס אינסופי. דרכו לצלם בנויה משלושה שלבים: לחלום, לתכנן ולהגשים - הדבר הבטוח הוא שאת חלומותינו הוויזואלים של גיבועי הגלים הוא מגשים בכל תמונה של נחשולים.

קולינס שואב את ההשראה לצילום ממקום טהור. "ליהנות מהדרך, מהים והטבע ולצלם את מה שאתה רוצה ולא את מה שאחרים ירצו לראות", הוא אומר. לצלם מהמים עם כל מיני סוגי עדשות בכל תנאי מזג אוויר ולא לפחד לנסות". אולי תופתעו לגלות שריי קולינס רכש את המצלמה הראשונה שלו רק ב-2007 וכישרון הצילום כנראה היה מולד וחבוי עד אשר גילה את ייעודו אז.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים