עם הפנים אל הים, מנציחה את העבר: הגלריה של גיתית אודי

מאת גיתית אודי מרץ 14, 2016

בילדותי התגוררנו ביפו והשתכשכנו בחוף גבעת עליה. בתקופת בית הספר הצטרפתי לצופי ים ושם האהבה למרחבים הכחולים רק הלכה והתעצמה. זו היתה התקופה בה היינו משיטים את סירתנו אל עבר ספינת "קול השלום" ואייבי נתן ז"ל היה מכבד אותנו בסוכריות. עכשיו בבגרותי אני מתגוררת בבת ים ומלמדת את בנותיי לאהוב את הים, החי ואת כל נפלאותיו. לאחרונה סיימתי לימודי צילום ובכל הזדמנות שנקרית בדרכי אני מנצלת את הרגע להנציח את עולם הים שלי.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
גיתית אודי

בת 42 נשואה ואם ל-3 מתגוררת בבת ים. אוהבת צילום. תמונות שלי זכו להיות מוצגות במדרחוב ירושלים בארומה תל אביב ולחשיפה בחדשות ערוץ 2 ובידיעות אחרונות. שתי תמונות נוספות שלי הוצגו בתערוכה מסתובבת בארה"ב. ניתן לצפות בגלריה שלי באינסטגרם: thegitit או בפייסבוק: gita.udi.

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים