שישי בשייח - גולשים על ים גבוה 02.01.2015

מאת יואב נקש ינואר 03, 2015

שנת 2015 של הים נפתחה במלוא העוצמה. גלים גבוהים פקדו את כל חופי הארץ והאמיצים שבגולשים טיפסו כמו אלפיניסטים על הרי מים מלוחים. צהרי היום בחוף קבר השייח באשקלון ומתי מעט גולשים מתמודדים עם תנאי ים גבוהים ולא קלים. פני הגלים כועסים, השבירות ברוב הפעמים קלוז-אאאוטים אבל מידי פעם מפציעה פינה טובה לצינור או לביצוע חזק. באלבום זה לקט תמונות נבחר מיום שישי 02.01.2015 בחוף קבר השייח אשקלון.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים