שישי גולשים. שבת אנשים - חוף גוטה

מאת יואב נקש ספטמבר 30, 2014

סופ"ש של ים בחוף גוטה המפורסם. צהרי הימים  שישי ושבת 19+20 בספטמבר 2014

ביום שישי הים סיפק תנאי גלישה גבוליים והגולשים השתעשעו על שבירות של חצי-ארבעים. ילדים עד מבוגרים, חברים טובים וחברי ילדות קיבלו את השבת עם אופדליפ. ביום שבת הים לא היה מי יודע כמה אבל האנשים שפקדו את החוף היו הרבה יותר סבבה. יפים יפות, ברנשים וחתיכות, גולשים גולשות וצלם אחד. חיוכים, פוזות, והרבה רוח טובה שמשתקפת בכל תמונה ותמונה. צפו באלבום המלא (200 תמונות) בפלייר שמופיע לעיל והווטו בין התמונות ע"י לחיצה על התמונות הממוזערות.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים