צבע ירוק עם ילדים בכחול - ניקיון חוף המרינה באשקלון 15 במאי 2015

מאת יואב נקש מאי 15, 2015

יוזמת הניקיון צבע ירוק מבית אתר "צלם ים" כבר פועלת במרחב הדרומי של הארץ מאז פברואר 2008. בימיה הראשונות פעילות הניקיון נערכה מידי יום שישי ובשנים האחרונות היא נערכת מדי מספר חודשים ברוח התנדבותית צעירה ורעננה. את הפעילות העניפה החזרנו לתהילתה היפה עם תחילת קיץ 2015 וביום הניקיון הלאומי של "פרויקט 24", בניקיון חופים משותף עם ביה"ס לגלישה "גלים" במרינה אשקלון .

שיתוף הפעולה הפורה של אתר צלם ים עם ביה"ס לגלישה "גלים" באשקלון בניהולו של יוחאי בן-יעקב, החזיר אותנו לימים שבהם היינו יוזמים פעילויות משותפות שאותם כינינו בשם "גולשים ומנקים". גם כעת כמו בעבר, הגולשים הצעירים צבאו על חוף המרינה באשקלון וניקו ביסודיות את גדת הים טרם התפנו ללימוד הרכיבה על גלי הים. בפעילות יזומה זו של ניקיון ולימוד רזי גלישה, הגולשים הצעירים מקבלים את הבסיס לספורט הנפלא ומחזקים את הקשר אל הים והסביבה. הרצאה קצרה על החשיבות שבשמירה על הניקיון, פעילות ניקיון בשטח ומיד אח"כ... נכנסים למים וגולשים.

צוות אתר צלם ים ויוזמת הניקיון "צבע ירוק" מזמינים כל אדם, חברה או ארגון אשר מעוניינים לקיים פעילות ניקיון חופים, ליצור איתנו קשר ולתאם פעילות הכוללת הרצאה + אספקה של שקיות וכפפות. אנחנו עושים זאת בלב שלם, בהנאה גדולה ואהבה עצומה - וללא כל תמורה :) ניתן ליצור איתנו קשר דרך כתובת המייל הבאה: streamailyam@gmail.com או דרך המייל האדום

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים