פעילות ניקיון חוף גוטה באשקלון - 14.09.2012

יולי 25, 2014

כמידי שנה, גם הפעם, ניקיון החופים הבינלאומי  לא פסח על אשקלון. ביום שישי 14.09.2012 יצאנו לפעילות מבורכת של ניקיון חוף גוטה משאריות הפסולת והאשפה הנשטפים אלי חוף. בפעילות זו לקחו חלק חברים יקרים וירוקים  תוך מתן דוגמא אישית לשמירה על סביבת החוף והים. יחדיו סרקנו רצועת חוף ארוכה מדרום ומצפון לחוף גוטה ואספנו כמויות רבות של שקיות גדושות באשפה. 

תודה רבה לכל המתנדבים החרוצים, חבריי הטובים: נועם ואן דר-האל מתכנית חוף נקי, אסי שלי וילדיו רועי אייל ונעמה, נוי ברזילי, אסף ריפקין, עומר כץ, אביב סמואל ולכל אלו האחרים שהצטרפו אלינו,עזרו ופירגנו לפעילותינו.תודה רבה לכולם! לפניכם לקט תמונות נבחר מהפעילות, צלמים: אביב סמואל ויואב נקש (צלם ים). צפו באלבום המלא (150 תמונות) בפלייר הבא או/ו בלחיצה על התמונות המופיעות בהמשך הדף.
שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים