איוונט ממקור ראשון: התחרות במרגרט ריוור בצילומים מהפלאפון

יוני 04, 2019

בתחרויות של ה-CT הצלמים עומדים עם מצלמות טלפוקוס משוכללות, מכוונים מיקוד, מחפשים את הזוית ואת התמונה ששוה אלף מילים / דולרים, אבל בימים אלו שהתמונות המקצועיות כבר די דומות האחת לשניה, הדרך הכי פשוטה לתעד היא זו שמכניסה לתמונה הכי הרבה מהנשמה.

לאחר שחרש חצי עולם (פיג'י, באלי, ויטנאם, קליפורניה) אורי וייזר מ"גרינהאוס הפקות" בחר לגור עם משפחתו במרגרט ריוור שבמערב אוסטרליה. וכיאה ללוקאל שגר באזור הוא לא פסח על ביקור במתחם התחרות המקצוענית של ה-WSL. הצילום החובבני שאורי שלח אלינו זו הדרך הכי מקורית להעביר את החוויה והאווירה מנקודת מבט אישית. החספוס שבתמונות והרכות שבחיוכים הם שעושים את לקט התמונות הבא לכזה שלא תראו באף מגזין.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים