שאריות חמות של חורף-ים ישראלי... רעי תולה ת'חליפה

מאת רעי קציר מאי 22, 2015

החורף האחרון באמת היה נדיר, כזה שכבר שנים לא ראינו. בשבילי הוא התחיל בפציעה שהרחיקה אותי מהמים לתקופה קצרה, ושגרמה לי להפסיד את הסוול הראשון הטוב של החורף, אבל הביאה אותי למזח בעתלית, שממנו תמיד אפשר להוציא תצלומים נהדרים, וזה גרם לי לחזור לשם עוד הרבה במהלך החורף. הסתובבתי בחופים שבין נתניה לחיפה, צילמתי נופים ואנשים, בשמש ובגשם וקור קיצוני, וגם הרבה גולשים צעירים - ראיתי כמה אהבה ומסירות יש בהם לגלישה וזה רק מעניין לראות מה יהיה איתם בעוד כמה שנים. צילמתי חיים ותרבות של ים, ויש בישראל הרבה תרבות של ים, בכל יום ובכל מזג אוויר.

הקור הקיצוני במהלך ינואר הבריח אותי לכמה שבועות טרופיים חמים וכשחזרתי בתחילת מרץ, ישר לתוך "הסופה" של החורף, הבנתי שעוד לא ראיתי כלום, וגם אז הצלחתי להוציא את עצמי מהבית, לנסוע עד לחיפה ולהביא כמה רגעי גלישה אורבניים. אבל גם זה עבר, ועכשיו כשהשמש כבר בחוץ ועוד שנייה תולים את החליפה בארון, כבר אפשר לסכם את החורף הנפלא שהיה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
רעי קציר

רעי קציר, יליד 1985. נולד וגדל בחוף בית ינאי. חולה ים, גולש, צלם ופעיל סביבתי. טייל וגלש ברחבי העולם וגר 5 שנים בקוסטה ריקה. מרגיש הכי טוב בחום טרופי ובמדינות לא מערביות. מנסה לתפוס בצילום אינטרקציות ייחודיות ולא רק גולשים ששוחטים גלים. מוטו לחיים: Anything that gets your blood racing is probably worth doing - Hunter S. Thompson. פייסבוק / אתר

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים