גלריות

ליידיז וג'נטלמן בתמונות של יום תחרות מקצועני בקונטיקי - 21 בינואר 2016

מאת אורי מגנוס ינואר 21, 2016

השמש הפציעה מעל שמי נתניה והגלים בקונטיקי נצצו באור יקרות. ביום חמישי 21.01.2015 תחרות Seat Pro Netatnya קיבלה גוון וורוד :) היום השלישי/שישי לאיוונט ה-QS של הליגה המקצוענית בישראל נפתח בהזנקתן של הגולשות המעולות ששחטו את גובה החצי מטרים לרסיסי מים בגודל מילימטרים. נציגות מישראל ובראשון ענת לליאור העניקה לנו הרבה כבוד כשהגיע עד לרבע הגמר המכובד ומו לה קאר מהאי הקאריבי סאן מרטין הצרפתי, כהרגלה, לא ריחמה על אף אחת.

אפשר לכתוב הרבה על יום התחרות, וכתבה מפורטת ביותר תקראו בקרוב מפרי עטו של עומר ביטון. אבל אם ישנה דרך אחת טובה להעביר את ההרגשה מבלי להגיד עוד מילה אחת, יהיה זה אלבום התמונות היפהפה של אורי מגנוס. זוויות הצילום והעדשה שתמיד תופסת את הרגע הנכון, המרגש, הם שמרגשים אותנו בכל פעם מחדש... תודה רבה לאורי מגנוס!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
אורי מגנוס

מתעד את ענפי הספורט הימי לסוגיו משנת 2007: גלישת גלים, גלישת רוח, קייט סרף, סאפ, צלילה ושייט. משתמש בציוד מגוון המאפשר צילום מן החוף וגם מהמים, שתי נקודות מבט אלו מרחיבות את אפשרות הבחירה המדויקת של "הרגע הנכון" הגורם לצופה להזדהות עם הגולש ועם חווית הגלישה - לחזור ולהתבונן בתהליך הגלישה מזווית שונה ובלתי מוכרת ברגעי שיא ובביצועים מיוחדים. לאתר של אורי • דף הפייסבוק

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים