גלישה בלונג דיסטנאס - מרינה אשקלון 10.04.2015

מאת יואב נקש אפריל 11, 2015

שעה ארוכה ישבתי על הסלעים של מזח המרינה באשקלון וחיכיתי שקבוצת הגולשים הטובים שהיתה במים יתפסו את הגלים. אבל הרוח נשבה בחוזקה, מרקם הגל הגבוה נהרס והשבירות היו סגורות. השמש כבר כמעט שקעה, הים הגבוה התנפץ בעוצמה על שוברי הגלים וביניהם הפציע לעיתים גולש שהצליח להכניע את התנאים. גם עבור העדשה הארוכה המרחק מהגולשים היה גדול - לפיכך לונג דיסטאנס ללקט קצר של גלישה. יום שבת 10.04.2015. צפו באלבום המלא (100 תמונות) בקישור הבא.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים