ים על עץ: את שולחנות האוכל המשגעים האלו לא תרצו ללכלך

מאת יואב נקש אפריל 12, 2020

ים - יבשה זה תמיד שילוב מנצח ואיזה יופי כשזה מגיע ביצירת אומנות לחפץ שימושי ודקורטיבי כשולחן. הטכניקה המשגעת הזאת שמדמה מבט אווירי מעל קו חוף נעשית בשילוב של עץ אגוז ושרף. תהליך העבודה לפרטיו שמור לאומנים שבעקרון מוהלים את השרף עם טינטים של גווני הים, שופכים בחריצים של פלטת העץ, מורחים גלאס ומשייפים למראה גימור חלק. שולחן שכזה יכול להגיע לסכום של כמה אלפי דולרים ובינתיים נשאיר אתכם עם כמה תמונות של שולחנות אוכל שאותם ממש לא תרצו ללכלך.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים