סאפ בשדות ים - Puddle 4 Hope 08.11.2014

מאת יואב נקש נובמבר 09, 2014

סטארבורד בוורוד בחוף שדות ים: אירוע ייחודי גדול ומושקע של גולשי הסאפ בישראל ו"פאדל פור הופ" מניו-זילנד. במזג אוויר מושלם נערכה תחרות סאפ ארצית שבה נשים וגברים התחרו בקטגוריות מרוץ לפי גילאים. כל החוף נצבע וורוד, קרנבל של תחפושות וחגיגה אמיתית עם המנצחים על הפודיום שזכו בפרסים יקרים. 

ביום שבת ה-08.11.2014 נערכה תחרות סאפ ארצית בסימן הגילוי המוקדם של הסרטן וסרטן השד בפרט. חוף שדות ים נצבע וורוד, נשים וגברים התחרו בקטגוריות מרוצים לפי גילאים. כל החוף הפך קרנבל כשמקצה השליחים של התחפושות יצא לדרכו והמשיך עד סיומו בחגיגה אמיתית עם המנצחים על הפודיום שזכו בפרסים יקרי ערך. מזג האוויר היה מושלם: יום שימשי בהיר, רוח מזרחית חמימה וים שטוח... פלטה :) לפניכם לקט תמונות נבחר מהאירוע הססגוני, ההויי, והמתחרים הוורודים. באלבום 350 תמונות.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים