בסטייל על הגל: מחוייטים בגלישה ומדגמנים טוקסידו

יוני 25, 2015

וזה חברים, מה שנקרא סטייל בגלישה. כבר לא מדובר באיזו עמידה מסוגננת או זרימה (Flow) על הגל, סטייל בגלישה זה להיות לבוש מהודר בחליפת ערב. זה לבטח לא הכי נוח לגלוש עם מכנס, נעליים ז'קט ועניבה אבל למי שגולש טוב זה כנראה לא הדבר שימנע ממנו להוציא חרבות ולקדוח צינורות כאילו והוא התיישב במסעדת יוקרה.

הגולשים ניק רוזה (Nick Rozsa), לוק דייוויס (Luke Davis) וצ'ייס ווילסון (Chase Wilson) שמו על עצמם חליפות טוקסידו אמיתיות (לא כאלו מבד ניאופרן כמו של קווייקסילבר יפן), ודיגמנו אותן על מסלול הגלים של מאליבו. בניגוד ל-10,000 שקל חליפת טוקסידו של קוויקסילבר, חברת Black Tux מוכרת את החליפה הזו בפחות מ-100 דולרים (כ-400 ש"ח) כך שאם אתם ממש מחפשים דרך להיראות בסטייל זה לא חייב להיות יקר.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים