גולשים עושים צל בשמש מסנוורת - גוטה 26.06.2015

מאת יואב יוני 26, 2015

שעת אחר צהריים של יום שישי, השמש בזווית חדה בין עננים. רוח מעיפה רסיסי מיים באוויר, הקרניים נשברות לכל הכיוונים משתקפת על גלי הים ונזרקת עמוק אל תוך העדשה. הגולשים במים לא מוצאים את הפינה הארוכה, הגלים נשברים מהר ומאפשרים להם לרוץ אולי לביצוע יחיד. אבל כשהביצוע הזה מגיע הוא גם מצליח לעשות לצלם צל מקרני השמש:) לפניכם לקט תמונות נבחרות מיום שישי 26.06.2015 בחוף גוטה אשקלון. צפו באלבום המלא (150 תמונות) בפלייר הבא.

 

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב

יואב נקש, צלם. עבורי המצלמה היא העין השלישית, התיעוד של הרגע הוא נצחי והזכרון הוא חלק בלתי נפרד מהחיים. הצילום הוא קסם והמצלמה היא השרביט - דרך נפלאה לבטא את שאני אוהב, דרך קצרה להגיע ללב. כשאנשים שואלים אותי באיזה ציוד אני משתמש התשובה שלי היא תמיד זהה: "בעיניים שלי". משפט אהוב: אל תצלם מה שאתה רואה תצלם את שאתה מרגיש :)

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים