חדשות
חדשותגלישה ← גולש ישראלי בן 23 נעדר באינדונזיה; משפחתו מבקשת עזרה באיתורו

גולש ישראלי בן 23 נעדר באינדונזיה; משפחתו מבקשת עזרה באיתורו

מאת יואב נקש יוני 21, 2019

משפחתו של אביב משל בן ה- 23 מכפר סבא מודאגת עד מאוד לשלומו. אביב שעורך טיול אחרי צבא באינדונזיה נראה לאחרונה כשיצא לגלוש באי נוסה למבונגן הקרוב לבאלי ומאז נעלמו עקבותיו. לישראל אין יחסים דיפלומטים עם אינדונזיה אך לאביב דרכון אמריקאי והמשפחה נעזרת במידע שמגיע מהקונסוליה האמריקאית. צוותי חילוץ מקומיים פועלים לאיתורו וגם חברת מגנוס נכנסה לפעולה מטעם חברת הביטוח.

אביב משל נראה לאחרונה ביום שני ה-17.06 בשעה 14:30 כאשר יצא ככל הנראה לסשן גלישה באי נוסה למבונגן שנמצא בצידו הצפון-מערבי של באלי. בעל בית המלון שבו התארח משל, הבחין בהיעדרו ודיווח למשטרה. אביב משל לא היה גולש מקצועי ובעקבות כך גם גובר החשש לחייו. האם הוא נקלע לסכנה כלשהי במהלך הגלישה או שמשהו ארע בדרכו לשם או בחזרה?

נכון לרגע זה אביב משל הוכרז כנעדר ושאלות רבות נותרו ללא מענה עד שהוא יאותר, בתקווה בריא ושלם. משפחתו של אביב פונה בתחינה לכל אדם שיש לו מידע או כל פרט שיכול לסייע באיתורו, ומבקשת ליצור קשר ישיר איתם או דרך חברת "מגנוס חילוץ והצלה" בקישור הבא. כולנו תקווה לבשורות טובות.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים