חדשות
חדשותגלישה ← מדווחת מגבוה: אסטרונאוטית אמריקאית מצייצת תחזית גלים מתחנת החלל

מדווחת מגבוה: אסטרונאוטית אמריקאית מצייצת תחזית גלים מתחנת החלל

מאת יואב נקש מאי 24, 2019

כריסטינה קוך היא אסטרונאוטית של נאס"א. באמצע חודש מרץ 2019 היא הצטרפה לתחנת החלל הבינלאומית  ISS כשהיא משאירה את העולם הכחול 410 קילומטרים מאחור אך את הגלישה היא לקחה איתה קרוב. במהלך החודשים האחרונים קוך העלתה שורת ציוצים בטוויטר שמעידים על חיבתה הרבה לגלישה.

ככל הנראה, לקוך יש זמן לעקוב אחרי הגלישה המקצוענית גם בעת משימתה החשובה בחלל. בפוסטים היא העלתה צילומים של אוסטרליה, ניו זילנד ואינדונזיה בליווי ברכות לקרוליין מארקס ולקורטני קונלוג על זכייתן ובעדכון מצב הסוול לקראת התחרות בבלס ביץ'. להלן כמה מהציוצים שלה שמעניקים פרפסקטיבה אחרת לגלים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים