חדשות

ביזניס קלאס ופלז'ר עם סטייל: האם ידעתם שסלייטר הוא גם טייס?

מאת יואב נקש מאי 21, 2016

קלי סלייטר הוא אחד האנשים שיכולים להרשות לעצמם לעוף על עצמו. בפרק זמן של 44 שנים הוא הצליח לקטוף 11 אליפויות עולם בגלישת גלים, הופיע בסדרת טלוויזיה מצליחה בשנות ה-90', יצא עם סופר מודלס וסלבס הוליוודיות, טייל מסביב לכל העולם, בנה לעצמו גל מושלם, חברת גלשנים, קו יצור של בגדים וידו בעוד מיני עסקים רבים. כן, קלי סלייטר ערם לפיתחו הרבה הישגים אישיים ואינו מפסיק להגשים משאלותיו - בזה האחרון הוא התיישב בקוקפיט של מטוס קל והטיס עצמו אל על לבדוק את נכסיו.

קלי סלייטר הוא אחד מיני מעטים שמצליח להגשים בחייו את כל הדברים שרשומים לו על הדף "דברים שאני רוצה לעשות בחיים". הדבר המרתק בהישגיו האישיים זה שהוא תמיד עושה את זה בסטייל נונשלנטי וקולי שכל כך אופייני לו - בכל פעם מחדש, הבחור הקרח נראה כמו אותו האחד שמופיע בפרסומת כשרעמת שיערו מתנפנפת ברוח - בכל צעד שהוא עושה, סלייטר מתקרב יותר ויותר להישג הבלתי אפשרי של "האחד שעשה הכל בחיים".

בודק את הנכס מלמעלה. פאנלים סולארים שמספקים אנרגיה ל"חוות הגלים"... עסק בתוך פלז'ר בתוך ביזניס.

ברשימה ההיא שנמצאת בכיסו סלייטר דאג לסמן X במקום שמצויין "ללמוד לעוף". לאחרונה קלי החל לעבוד על רשיון הטייס שלו ואת שעות הטיסה עם מטוס ה"קודיאק" הוא צובר כשהוא טס מעל החווה שלו... והכוונה ל"חוות הגלים" כמובן. בחווה ההיא הוא מגדל את הגל המושלם ביותר בעולם ובצמוד אליה חווה סולארית שמפיקה את האנרגיה הדרושה לכך. כשהוא לבוש מכף רגל ועד ראש בביגוד של חברת Outerknown קלי סלייטר יכול לעשות לופ באוויר ולסמן בשמים V גדול לעצמו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים