חדשות
חדשותגלישה ← אוזי דאז איט: מאט ווילקו מנצח באיוונט פיג'י פרו אאוטרנואן 2017

אוזי דאז איט: מאט ווילקו מנצח באיוונט פיג'י פרו אאוטרנואן 2017

מאת יואב נקש יוני 16, 2017

מרבית הגולשים התותחים נשרו כבר בסיבוב מספר 3 אבל ווילקינסון נשאר בשביל להוכיח לדור הצעיר שיש לו עוד דרך ארוכה בשביל להביס אותו. על גלים בגובה 4-5 פיט של קלאודברייק, מאט ווילקינסון גבר בגמר צמוד על קונור אולירי וקטף את הנצחון באיוונט Outerknown Fiji Pro.

אולירי תפס את הצינור היחיד בגמר אבל בארבע הדקות אחרונות למקצה ווילקינסון חתר על גל שהפך את היוצרות והביא לנצחונו. "אני ממש נרגש (Stoked). זה בהחלט מרגיש טוב לצבור מומנטום מאשר לאבד את ההובלה בחולצה הצהובה" , אומר ווילקו". היה לנו אחלה שבוע שהתחיל עם גלים מעולים והמשיך בכמה ימי רגיעה. ואם יש מקום שכדאי להירגע בו, אז פיג'י זה המקום. אושר מתורגם לתוצאות".

בסיום תחרות זו, מאט ווילקינסון תופס את ההובלה ושם על עצמו את הלייקרה הצהובה. התחנה הבאה של ה-WSL יהיה בין התאריכים 12-23/07 ברייט הנדר של ג'פריז ביי שבדרום אפריקה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים