חדשות

בילי קמפר ופייג' אלמס מנצחים בתחרות Peahi Challenge 2016 בג'ואס

מאת יואב נקש נובמבר 12, 2016

זו השנה השניה ברציפות שבילי קמפר קוטף את גביע הנצחון בתחרות Peahi Challenge. שמתקיימת על הגל האימתני של ג'ואס (Jaws) במאווי. שישה גולשים התתחרו על גלי ענק בגובה של למעלה מ-30 פיט. הגל הראשון והצינורי של הלוקאל מהוואי זיכה אותו בניקוד של 10 מושלם והגל השני בניקוד של 9.07 הבטיח לו את הנצחון. בכך קפץ קמפר מהמקום התשעי למקום הראשון בסבב גלי הענק של ה-WSL לשנת 2016/2017.

"התאמנתי קשה מאוד בחודשיים האחרונים ולהבדיל מאיך שהרגשתי בשנה שעברה, השנה אני מרגיש 100 אחוז. אני מאושר עד הגג ובמיוחד בגלל שגלשתי עם כמה מגיבורי הגלישה שלי והחלוצים בתחום - גרג לונג וגראנט טוויגי בייקר", אומר קמפר.

במקצה הנשים ניצחה גם כן לוקאלית מהאווי. פייג' אלמס לא השאירה סיכוי למתחרות שלה בגמר - ג'סטין דופונט ופליסיטי פלמאטיר. "אני מרגישה כאילו ומדובר בחלום. אני לא מאמינה", אומרת נרגשת אלמס. זו זכות גדולה לגלוש כאן עם הבנות - זה היה מיוחד מאוד". מוקדם יותר במהלך היום פונו לטיפול רפואי שלוש גולשות: קיאלה קינלי, אמי אריקסון ולאורה אנבר שסבלו מפציעות קלות ביותר בעקבות ווייפאאוט מסט ענק.

תוצאות גמר Peahi Challenge 2016

גברים
1. Billy Kemper (HAW) 29.07
2. Greg Long (USA) 26.69
3. Grant Baker (ZAF) 22.47
4. Nic Lamb (USA) 18.89
5. Pedro Calado (BRA) 18.04
6. Will Skudin (USA) 14.41

Women
1. Paige Alms (HAW) 21.66
2. Justine Dupont (FRA) 10.77
3. Felicity Palmateer (AUS) 1.63

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים