איך מאירים בניאון זוהר את הגלים של סידני?

ינואר 01, 2012

ברומא תהיה רומאי ובאוסטרליה... כדאי שתהיה גולש. במעצמת הגלישה אוסטרליה, יודעים לעשות את זה הכי טוב יפה שיש. קבוצה של 17 גולשים לבושים בחליפות ניאון ומצוידים בגלשנים עם פסי תאורה של ניאון הכניסו צבע לחשכת הלילה של חוף בונדי באוסטרליה וגלשו להנאתם כשהם חוגגים את תאריך כניסתה הרשמית של עונת הקיץ ביבשת הרחוקה ה-01.12.2011.

את הגלשנים אבזרו במיוחד בפסי תאורה של ניאון שאותם יצקו אל הגלשן בכיסוי פוליאסטר. לחליפות נתפרו פסי הניאון הזוהרים לאורך כל צידי גופם, והתוצאה: מ ג נ י ב ה! כמו יצורים מן החלל החיצון, כמו ציור של "מר-קו" הם גלשו במים הקרים (15-19 מעלות בררר) עם רוח חזקה ובתנאי ים מעט סוערים – אבל אחרי הכל, הם הצליחו להדליק את הגלים!

art8

הגולשת ויקטוריה לאראנצ' שהשתתפה באירוע המדליק, אומרת שלתפוס גלים בשעות הלילה זה דבר מאתגר מכיוון שאי אפשר תמיד לדעת מתי הגל מתקרב. "אי אפשר לראות את הגל רק לחוש אותו, ואז כשאתה תופס את הגל הכל מתבהר, רואים את אורות החוף ואת פני הגל". "זה היה מעולה" היא מוסיפה "מעט קר אבל כולם היו "דלוקים"  וזה היה מחזה מדהים".

כשעל החוף חוגגים התושבים את כניסת הקיץ עם מופע זיקוקי דינור ובתוך המים האפלים מתרוצצות דמויות ניאון זוהרות על הגלים במשך שעה וחצי, עולה השאלה הנצחית "מה עם הכרישים?" אז למזלם של הגולשים, בשעת האכילה הלילית של הדג עם המלתעות לא נצפו במים סנפירים מאיימים... הכל עבר בשלום – עד שכיבו את האורות...OZy Rulz

art1 neon

art2

art3

art4

art5

art6

art7

תמונות Aquabumps

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים