הליש נקרע? לא נורא. הפטנט הבא יחבר לכם את הרצועה

מאת יואב נקש ינואר 04, 2019

אני זוכר ימים יפים כשהים פמפם שלמות אבל עייפות החומרועוצמת הגלים קרעה לי את הליש. ראשית היתי צריךלרדוף אחרי הגלשן אל החוף ואח"כ ניסיתי לקשור את רצועת הגומי רק בשביל שלא אצטרך לוותר על הסשן של היום. כשזה לא עזר חזרתי לביתי וניסיתי להלחים את שתי קצוותיו - ותאמינו לי שבמתיחה הראשונה הליש שוב נקרע. זה היה פעם אבל היום יש כבר פתרון... הפטנט הבא לא יהרוס לכם את הסשן גם אם רצועת הליש תקרע.

הסרף רסקיו (Surf ResQ) הוא גדג'ט חביב שלא מזיק אם נעשה לו מקום בארגז הכלים של הגלשנים. החפיץ הקטן בגודל קופסת גפרורים מגיע בשלל צבעים זוהרים ובעזרתו ניתן לתקן את רצועת הליש הקרועה בקלות רבה. את הקצוות הקרועים נועצים משני צידיו עד שנשמע "קליק" ו...זהו. אפשר לחזור לגלוש.

מפתחיו טוענים כי לאחר חיבורו, הליש חזק כמו שהיה בשלמותו (ואת זה הם ניסו במשיכת כלבים ומכונית).

קוטרו של הסרף רסקיו 7 מ"מ ואם נשאר לכם מקום בכיס הליש - לצד מפתח הבית, השעווה, קרם ההגנה - את החפיץ הקטן תוכלו לתחוב גם כן לשם. חשוב לדעת כי ניתן להשתמש בו רק פעם אחת ועל כל קרע נוסף שיהיה בליש תצטרכו להשתמש באחד חדש.

ניתן לרכוש את הרסקיו בקישור הבא ועלותו תהיה בהשקתו הקרובה (תחילת 2019) 20 דולרים ליחידה או 35 דולרים עם כיס המיועד לנשיאתו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים