פיג'י בלי הבלונדיני: ג'ון ג'ון פלורנס פצוע

מאת חופית לוגסי יוני 01, 2015

פעם נוספת אנו מתבשרים בידיעה מצערת לקראת התחרות בפיג'י כשלרשימת הגולשים הפצועים נוסף הבוקר ה- Golden Boy האמיתי: ג'ו ג'ון פלורנס (John John Florence). נקע בקרסול רגלו השמאלית הולך ככל הנראה להשבית אותו, ולהשבית לנו את השמחה, לשבועות הקרובים... לפחות עד התחרות ב- J-Bay.

לא אילוסטרציה, כן אילוסטרציה. פציעות ונקעים בקרסול הם סינדרום חוזר אצל פלורנס.

מיותר לציין שפיג'י הוא אחד הספוטים שנתפרו למידותיו של ילד תלתלי הזהב ואם יש מישהו שכולם מצפים לראות אותו שם עושה קסמים זה את ג'ון ג'ון פלורנס כמובן. אז אמנם עצמות שבורות אין שם אבל הדרך להחלמה היא אכן ארוכה ומתסכלת ובייחוד בתחרות כזו קריטית בלוח זמני ה-WSL.
הפציעה התרחשה בעקבות אייר שהתפקשש לו בזמן צילומי פרוייקט ווידיאו יחד עם פליפה טולדו (Filipe Toledo), בספוט  דרומית לריו. ב WSL עדיין לא הוציאו הודעה רשמית אבל הם כנראה יעשו זאת בימים הקרובים. 

"רצתי על הגל ויצאתי לאלי-אופ. בשהתקרבתי לנחיתה הגל היה קצת מבולגן כזה והקצף פגע בגלשן בזמן הנחיתה. הרגל הקדמית שלי נחתה ראשונה והיא קצת סיבבה / הקפיצה את הגלשן למעלה והצידה והקרסול שלי הסתובב גם עם התנועה." אומר פלורנס בסירטון

I was pumping down the line, I did an alley-oop, and as I was coming down from the alley-oop and the wave was kind of warbly and the whitewater hit my board as I was landing  My front foot landed first and it kind of just tweaked my board up and to the side and my ankle twisted with it...

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
חופית לוגסי

כתבת טור ודיעה. פעילה סביבתית, גולשת סאפ וכותבת כבר שנים באהבה גדולה, יש לי טורים קבועים בכל סוגי המדיה אבל הכי אוהבת בעולם לכתוב על השילוש הקדוש: ים, מוזיקה וקלי סלייטר :) מוטו לחיים: הכי בוב מארלי שישי: ONE LOVE!

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים