חדשות

הלך לעולמו דרק הו, אלוף העולם לשעבר והגולש האגדי מהוואי

מאת יואב נקש יולי 18, 2020

החדשות העצובות החלו לזרום לקראת סופ"ש ובשישי ה-17.07 כבר זכו לאישור. דרק הו, הגולש האגדי מהחוף הצפוני בהוואי, נפטר בבית חולים באואהו לאחר שככל הנראה לקה בהתקף לב. דרק הו אלוף העולם בגלישה לשנת 1993 היה 55 במותו.

הו קטף ארבע אליפויות טריפל קראון בשלהי שנות השמונים ותחילת שנות התשעים ובשנת 1993, בגיל 29, זכה בתואר אלוף העולם. התואר העולמי שלו היה הישג עצום כשלעצמו אבל היו אלו ההופעות שלו בטריפל קראון שהעניקו לו את מרב התהילה. "הרגע הבלתי נשכח ביותר של דרק בפייפליין התרחש בשנת 1986, אז הוא נכנס לצינור ושהה בו למשך שמונה שניות", נכתב באתר טריפל קראון. "הוא קבע את הרף לגלישת צינורות ואם תשאלו גולשים מקצוענים צעירים בהוואי כיצד הם היו רוצים לזכות בבילבונג פייפ מאסטרס ובוואנס טריפל קראון, הם יגידו: "כמו ש'דוד דרק' עשה ב-86'."

תנחומים הגיעו מכל קצוות המדיה החברתית וכולם ללא יוצא מן הכלל מפארים את שמו, את תרומתו האדירה והשראתו הרבה. דרק הוא אחיו של מייקל ודודם של קוקו ומייסון. גם אנו בצלם ים, שולחים תנחומים למשפחתו של האיש והאגדה מהחוף הצפוני.

יהיה זכרו ברוך.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים