החליקו לו: הליגה רק תקנוס את מדינה על פליטת ה-'F Word'

מאת יואב נקש מרץ 22, 2015

זוכרים את ה-" F Word " שפלט אלוף העולם גבריאל מדינה במהלך הראיון בתחרות הקוויקסילבר גולד קואסט באמצע חודש פברואר 2015? אז בעקבות האינסידנט שהתחיל במקצה שלו עם גלן הול (Glen Hall), ליגת הגלישה העולמית הגיעה להחלטה כי העונש על מדינה יהיה מידתי ויוטל עליו רק קנס כספי.

זה היה ברור לכל שליגת הגלישה העולמית (WSL) לא תעבור לסדר היום לאחר שהגולש בעל התואר הרם ביותר ידבר כמו אחרון פשוטי העם. בעקבות חילופי הדברים בין שני הגולשים (מדינה והול) והדברים שנאמרו בראיון, החליטה וועדת המשמעת של ה--WSL כי מדינה הפר את קוד ההתנהגות אך העונש יהיה מידתי. ובמילים אחרות, פליטת הפה של מדינה בראיון שקיים לאחר המקצה תסלח, הוא יורשה להתחרות בתחרות הבאה בבלס ביץ' אך ייקנס בסכום כספי.

הראיון של גבריאל מדינה ופליטת הפה האומללה: "בפעם הבאה שגלן הול יגיד לי פאק יו אני יראה לו מה זה"

מוסיפה וועדת המשמעת ואומרת כי כי בכל הזמן שחלף מאז אותה מילה אומללה שנאמרה בשידור חי, מדינה ניסה בכל כוחו למזער את הרושם הרע שנוצר באשר ליחסיו עם גלן הול והוועדה לקחה דברים אלו לתשומת ליבה והעריכה את כנותם. בהמשך ההודעה לתקשורת אמרו ב-WSL כי "מדינה והול השלימו מיד לאחר המקרה עוד כשהיו באזור התחרות". גבריאל מדינה הופיעה גם בתוכנית הבוקר למחרת (WSL Dawn Patrol Show) כשהוא פונה למצלמה ומצר על התנהגותו. ובכך התיק הזה נסגר!

התחרות הבאה בסבב המקצעוני תערך בבלס ביץ' (Rip Curl Pro Bells Beach) בין התאריכים 01-12 באפריל 2015. נותר לנו לקוות שנקבל תצוגה קצת יותר טובה של גלים + גלישה ובלי הרבה "דרמה קווינס" במהלכה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים