קלי סלייטר בישראל! – ידיעה בלעדית בצלם ים

מאת יואב נקש יולי 25, 2014

כנראה שאנשי היח"צ של סלייטר לא רצו שנדע, אבל רב-סרן שמועתי וצילומי פפראצי מאמתים את הידיעה המרעישה – קלי סלייטר אלוף העולם הנצחי בפעם ה-11 נחת באדמת הקודש ונמצא בישראל!!!

במבצע שכמעט היה חשאי, קלי סלייטר נחת בשעת לילה מאוחרת של יום שבת 31.03.2012 בנמל תעופה בן-גוריון בטיסה 365 ממיאמי ארה"ב. הסיבה להגעתו היא גישור בין גולשים פלסטינים לישראלים פרי יוזמתם של ארגון סרפינג ג'סטיס (Surfing Justice) האמריקאי. קלי סלייטר יישאר בארץ למשך שלושה ימים שבמהלכם הוא יפגוש בגולשים משני עברי הגבול, ישראלים ופלסטינים.

slater in Israel

 קלי סלייטר עם נחיתתו בנמל תעופה בן גוריון - מוקף שוטרים ומאבטחים

 

את הלילה הראשון העביר סלייטר בבית מלון בת"א וביום ראשון 01.03.2012 הוא כנראה ישהה לילה אחד במלון הולידיי-אין אשקלון. סלייטר יפגוש במעבר ארז גולשים מעזה ואם יתאפשר מבחינה ביטחונית הוא גם יתלווה אליהם אל חופי הרצועה. בשעות אחה"צ סלייטר יגלוש בחופי אשקלון או בחוף זיקים.

Slater Kelly קלי סלייטר בישראל


אנשי היח"צ של סלייטר בתגובה: "זו הפעם השנייה שקלי מגיע לישראל (הפעם הראשונה היתה ב-2007) וגם הפעם המטרה היא קירוב לבבות וחתירה לשלום בין שני העמים, זו זכות גדולה עבורו להיות בישראל, קלי אוהב מאוד את החומוס עם הפיתות והחריימה החריף של סבתא רחל..."


פרסום ידיעה יואב נקש -  01 באפריל 2012

למי שעדיין לא הבין והולך לחפש את סלייטר עם מצלמה אז תסתכלו על תאריך פרסום הידיעה – אל תתבאסו, הכל ברוח שטות וברוח טובה :-)

 

צלם ים

 

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים