חדשות
חדשותגלישה ← אוון רייט עושה היסטוריה בענף הגלישה! מנצח בפיג'י עם ניקוד מושלם (כפול)

אוון רייט עושה היסטוריה בענף הגלישה! מנצח בפיג'י עם ניקוד מושלם (כפול)

יוני 16, 2015

מסתבר שלגולש האוסטרלי יש שתי עבודות נוספות: "שרברב" על קדיחת הסתימה בצינורות ו"היסטוריון" על הניקוד הגבוה שקיבל בשני מקצים (!) ועל ניצחונו ההיסטורי באיוונט מאז 2011. כאמור, אוון רייט (Owen Write) מאוסטרליה גובר בגמר על ג'וליאן ווילסון ומנצח בתחרות פיג'י פרו 2015 זאת לאחר שהראה דומיננטיות ונחישות החל משלביה המוקדמים של התחרות.

אנחנו נשקר אם נגיד שאנו לא מופתעים. אוון רייט לא היה ממש המשבצת שסימנו בטופס שלנו בתחרות פיג'י פרו אבל בהתחשב בעובדה שהוא היה בכושר שיא, ממוקד ונחוש יותר מתמיד, הניצחון הזה בהחלט מגיע לו. אוון רייט עשה היסטוריה עם מקצה מושלם של ניקוד 20 / 20 פעמיים בתחרות אחת והוא ממשיך את היסטוריה האישית שלו כשהוא זוכה באיוונט הראשון שלו מאז 2011.

"משהו מאוד מיוחד קרה כאן היום", הוא אומר נרגש. "זה פשוט מושלם, אין לי מילים".

אוון רייט מחזיק את הראש כלא מאמין... גם אנחנו לא. השרברב וההיסטוריון בתחרות פיג'י פרו

בגמר הדרבי האוסטרלי מול ג'וליאן ווילסון, רייט השתמש ביכולותיו המופלאות בקדיחת צינורות עמוקים בשילוב Lay-Back בתוככי הגלים. השופטים לא יכלו להשאר אדישים ליכולות הפנומנליות שהוא הפגין ופינקו אותו בבניקוד מושלם של 20 נקודות מתוך 20 אפשריות. "אוון נראה כמו גולש מעולם אחר", מסביר השופט ג'ו טורפל (Joe Turpel). בליגה אומרים כי הוסרה הקללה שאפפה את ימיה הראשונים של התחרות בקלאודברייק עם היומיים המושלמים שקיבלו לסדרת הגמרים. ניקודו של אוון רייט על הגלים מוכיח עד כמה הגלים האלו בפיגי' טברואה יכולים להיות מושלמים.

ברכות לאוון רייט על ניצחונו המופלא ועל רגעי ההיסטוריה שהעניק לנו בפיג'י פרו 2015 - כתבה מסכמת ונרחבת יותר על התחרות תפורסם בהמשך!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים