תחזיקו חזק: סרף סקוטר - בוגי עם ידית ביצועים!

מאת יואב נקש יולי 11, 2014

האם זהו הבוגי העתידי? האם זהו הפיתוח שיחליף את הבוגי הרגיל? ה"סרף-סקוטר" אמנם נראה כמו בוגי רגיל אלא שלזה יש גם ידית שמיועדת לביצועים. האם הוא יתקבל בברכה בקרב קהילת הבוגיסטים והגולשים עם השקתו בקיץ 2015? המממ... סביר להניח שלא, אבל ייתכן שאף אחד לא יתנגד לסיבוב ניסיון על "רכב הגלים" החדיש

תחזיקו חזק: סרף סקוטר - בוגי עם ידית ביצועים! Surf Skooter is the bodyboard with handle bars

מפתחי ה"סרף סקוטר" טוענים כי זהו העיצוב החדש שימלא את החלל החסר שבין בוגי לגלשן. הפיתוח של בוגי עם ידיות אינו חדשני ופורץ דרך שכן מייקל וכריסטופר הוסקינס, אב ובנו, הציגו את הפיתוח הראשוני כבר לפני חמש שנים עוד בשנת 2009. מייקל שהיה בוגי בורדר חובבן ניסה באחד מהפעמים לעבור ולגלוש על גלשן אבל גילה שהלימוד לא היה עבורו פשוט כלל.

מובס וכנוע מניסיונותיו הכושלים, חזר מייקל לביתו ויחד עם אביו חשבו קצת תכננו הרבה וקנו חומרים שמהם הרכיבו את הסרף-סקוטר - הדור הבא של הספורט הימי. הסרף סקוטר הוא בעצם בוגי עם ידית מעוגלת העשויה מחומר אלסטי אך קשיח שמאפשרת אחיזה ושיפור שיווי המשקל בגלישה על הגלים. הידית מאפשרת לאזן את הגוף ביתר קלות ובעמידה של רגל-ברך אפשר להגיע לביצועים וחיתוכים יותר רדיקלים.

הבוגיסטים מחמיצים פנים. "זהו לא בוגי וגם לא גלשן" הם טוענים. "הבודי בורדינג האמיתי הוא ללא שימוש בעזרים ולבטח לא בידיות" הם אומרים. אבל אחרי כל הקולות השוללים יש הרבה אחרים, גם גולשי גלשנים וגם בוגיסטים, שלא היו מתנגדים לנסות את הסקוטר על הגלים. הסרף סקוטר יהיה זמין בחמש צבעים שונים (ורוד, ירוק, אדום, כחול, צהוב) ועלותו כ-120 דולרים.

אבל אפשר גם אחרת...

art2

ואולי לא צריך להוציא כל כך הרבה כסף על ידית לבוגי. קחו דוגמא ממארלי דאן (), גולש בוגי בן 15 מאוסטרליה, ששבר את ידו ולא יכול היה לגלוש. מארלי שידו הייתה מגובסת החליט שאין בכוונתו לחכות חודש ימים עד שידו תתאחה והחליט למצוא דרך שתעקוף את המגבלה שלו ותחזיר אותו לגלוש על הגלים. הנער הצעיר לקח מברג וניקב שני חורים בבוגי שדרכם השחיל חבל...– בדיוק כמו הפיתוח של הסרף סקוטר רק בלי כל הטררם... זול ופשוט :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים