חברת קוויקסילבר העולמית שינתה את שמה ל-Boardriders בע'מ

מאת יואב נקש מרץ 12, 2017

לפני שלוש שנים קיבלנו בהכנעה את שינוי שמו של ארגון ה-ASP לליגת ה-WSL. המעבר היה די חלק, קצת היה מוזר בהתחלה וגם הלוגו השתנה, אבל בשנים המעטות שחלפו כבר הספקנו לשכוח את עידן הארגון המיושן ודי התחברנו לליגה החדשנית. שנה וחצי לאחר שפשטה את רגלה וכיום תחת בעלות חדשה, חברת קוויקסילבר משנה את שמה גם כן אבל נשארת עם אותו הלוגו... שזה קצת מבלבל. אז תכירו את השם החדש בתעודת הזהות של המותג עם הגל וההר: Boardriders.inc (כלומר בע"מ).

חברת הגלישה שנוסדה בטורקי אוסטרליה לפני 48 שנה וכיום משרדיה נמצאים בהאנטיגטון ביץ' קליפורניה, משנה את שמה המיתולוגי. המותג "קוויקסילבר" ישאר עדיין בשמו המקורי אבל החברה שתאגד את כלל המותגים שהיו בבעלות השם הקודם (quiksiklver, רוקסי ו-DC Shoes), יהיו תחת קורת גג חברה אחת ששמה Boardriders.inc.

שינוי שמה של החברה מסמל דרך חדשה ורה-אורגניזציה בניהול שעבר לידיו של התאגיד הענק Oaktree. "החברה שלנו הקדישה 18 חודשים בשיקום ובהקמת היסודות מלמטה ועד למעלה והתוצאות מוכיחות את עצמן", אומר דייב טאנר, מנהל צוות המעבר בחברת בורדריידרס. "החברה מתכננת פתיחתה של חנות דגל ראשונה ביבשת אמריקה - מרכז קניות במאליבו קליפורניה שיפתח בסתיו 2017".

לאחר ששני ענקי הגלישה, קלי סלייטר ודיין ריינלודס, עזבו את החממה של החברה, טים קוויקסילבר נותר עם 25 גולשים כשביניהם ג'מי פלורס, קנואה איגרשי, ליאונרדו פיורבנטי, טום קארול, אריץ ארנבורו ועוד. אז רק בשביל להרגיע את כל מעריצי קוויק, השם עדיין יתנוסס על מוצרי גלישה אבל בשביל לרכוש אותם תצטרכו להכנס לחנות של חברת Boardriders שכלל מוצריה נמכרים בלמעלה מ-115 מדינות ברחבי העולם.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים